Dom ProduktyZatyczka z łbem śruby

Korki olejowe ze stali nierdzewnej Korek gwintowany ze stali nierdzewnej

Orzecznictwo
Chiny Jiaxing Dexun Co.,Ltd. Certyfikaty
Im Online Czat teraz

Korki olejowe ze stali nierdzewnej Korek gwintowany ze stali nierdzewnej

Korki olejowe ze stali nierdzewnej Korek gwintowany ze stali nierdzewnej
Korki olejowe ze stali nierdzewnej Korek gwintowany ze stali nierdzewnej Korki olejowe ze stali nierdzewnej Korek gwintowany ze stali nierdzewnej

Duży Obraz :  Korki olejowe ze stali nierdzewnej Korek gwintowany ze stali nierdzewnej

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Chiny
Zapłata:
Minimalne zamówienie: Zgodnie z życzeniem gościa
Cena: USD
Szczegóły pakowania: Opakowanie kartonowe
Czas dostawy: 30-35 dni
Zasady płatności: T / T
Możliwość Supply: 100 000 sztuk miesięcznie

Korki olejowe ze stali nierdzewnej Korek gwintowany ze stali nierdzewnej

Opis
Nazwa przedmiotu: stalowe korki olejowe śrubowe, Standard: DIN lub niestandardowy
Styl głowy: Patelnia, kratownica, płaska, owalna, okrągła, sześciokątna, serowa Kolor: wytworzone na zamówienie
Materiał: stal lub na zamówienie Logo: wytworzone na zamówienie
Zapłata: T / T MOQ: 500 szt
Długość: 7 mm-20 mm koniec: Czarny, czarny tlenek
High Light:

Korek gwintowany ze stali nierdzewnej 20 mm

,

korek gwintowany ze stali nierdzewnej ASME

,

korki olejowe ze stali nierdzewnej

stalowe korki olejowe śrubowe Profesjonalny wkręcany korek ze stali nierdzewnej z niską ceną

 

Opis

 

Obsługujemy część standardową, a także witamy na zamówienie. Prosimy o podanie dokładnej specyfikacji zapytania, takiej jak materiał, klasa, rozmiar itp. Jeśli są to produkty specjalne i niestandardowe, prosimy o dostarczenie nam rysunku lub zdjęć lub próbek.

 

Standard ISO, DIN, JIS, ANSI / ASME, BS / Q
Materiał Stal węglowa, stal nierdzewna, stal stopowa itp.
Stopień 4,8/ 6,8 /8,8 /10,9 /12,9
Skończyć Zwykły, czarny, ocynkowany, HDG, ocynkowany ogniowo itp
Czas dostawy w ciągu 5 dni, jeśli jest na stanie, 10-20, jeśli nie ma na stanie.Opiera się na ilości zamówienia.
Orzecznictwo DIN906/PT/BSP/NPT


 

iInformacje poniżej to poszerzenie wiedzy na temat zaślepek gniazdowych i łączników śrubowych:

 

Jak opisać średnicę i długość śruby z łbem gniazdowym?

 

Standardowy typ średnicy śruby z gniazdem sześciokątnym nazywa się literą „m” + liczba.Liczba reprezentuje średnicę gwintu (mm).Na przykład śruba o średnicy 5 mm powinna nazywać się M5, śruba o średnicy 6 mm powinna nazywać się M6 i tak dalej.

 

Uwagi dotyczące używania śrub:

 

Chociaż w normalnych warunkach śruba nie ulegnie naturalnemu uszkodzeniu, ale gdy pojawi się problem, może to spowodować poważne konsekwencje, takie jak poluzowanie się części.Ważne są prawidłowe nawyki użytkowania i codzienne kontrole:

 

1. Zwróć uwagę na siłę dokręcania śrub

 

Właściwi ludzie myślą, że im mocniej śruba, tym lepiej.W rzeczywistości śruby mają swój zakres skręcania.Jeśli jest niższy niż ten zakres, może powodować luzy.Jeśli jest wyższy niż zakres, części lub śruby mogą ulec uszkodzeniu.Najlepszym sposobem jest praca techników w profesjonalnym warsztacie z kluczem dynamometrycznym.Jeśli nie ma takiego warunku, musimy zwrócić na to uwagę.Nie należy dalej dokręcać śruby, w przeciwnym razie spowoduje to przesuwanie się ząbków gwintu, co skutkuje zeskrobaniem całej części lub wkręceniem sześciokątnym rowkiem śruby, który nie jest łatwy do poluzowania.

 

2. Zablokuj tę samą płaszczyznę.Jeśli jest więcej niż dwie śruby, wymagana jest jedna po drugiej

 

Weź trybuny.Większość przedniej pokrywy wspornika jest zablokowana za pomocą 2-4 śrub.W przypadku blokowania czterech lub więcej śrub w tej samej płaszczyźnie, należy je dokręcać po przekątnej jeden po drugim.Nie możemy dokręcać jednej śruby bezpośrednio na raz.Powinniśmy je dokręcać jeden po drugim kilka razy.Gdy w tej samej płaszczyźnie znajdują się 2-3 śruby, należy je również równomiernie zablokować.

 

3. Wymień uszkodzone i poważnie zardzewiałe śruby i narzędzia na czas

 

Niektóre śruby z łbem gniazdowym będą stopniowo zaokrąglać się po kilkukrotnym poluzowaniu/dokręceniu lub nadmiernym zablokowaniu.Należy go wymienić na czas, w przeciwnym razie będzie trudno go zdemontować lub sześciokątny rowek będzie całkowicie zaokrąglony po zablokowaniu.Klucz imbusowy może być również używany wielokrotnie i spowoduje poważne uszkodzenie śruby, jeśli nie zostanie wymieniony na czas.

 

Wpłynie to na nadmierną rdza na wytrzymałości śruby i należy ją wymienić.Jeśli pęknie podczas użytkowania, może spowodować niebezpieczeństwo.

 

 

Jakość:

image

Fabryka:

image

 

Jak produkowane są łączniki śrubowe?

1. Materiały metalowe do produkcji śrub na ogół wykorzystują walcówkę, która została wcześniej wykonana jako śruba.Ponieważ walcówka po kuciu odkształci się i stanie się grubsza, należy dobrać walcówkę z nieco mniejszym wałkiem śrubowym zgodnie z zapotrzebowaniem.

 

2. Śruby i przewody diody liniowej, które są transportowane do odpowiedniej pozycji długości są prostowane przez kombajn a następnie transportowane do kombajnu na zimno

 

3. Pierwszy stempel przesuwa się, aby drut był gotowy do formowania, a następnie drugi stempel przesuwa się, aby wykuć i ponownie docisnąć drut, aby uformować gotowy produkt.W procesie kucia na zimno liczba matryc stałych (tłoczników) i matryc tłoczących (spłaszczania) (wykrojników) nie jest taka sama.Niektóre złożone śruby mogą wymagać wielu stempli do uformowania, co wymaga sprzętu wielostanowiskowego do uformowania śrub.

 

4. Po przesunięciu stempla łeb śruby jest zakończony, ale część wału śruby nie jest gwintowana.Metoda formowania zęba gwintu śruby polega na pocieraniu gwintu.Walcowanie gwintów to rodzaj cylindrycznego półfabrykatu utworzonego przez wielostanowiskową maszynę do walcowania za pomocą dwóch stosunkowo obracających się matryc do walcowania gwintów (płyty ściernej) z wygrawerowanymi zębami gwintu.

 

5. Po uruchomieniu i przetarciu zębów, cała śruba została wyprodukowana.Oczywiście, aby wygląd śruby był jaśniejszy i miał lepszą wydajność, zwykle wykonywany jest proces obróbki powierzchni.Takie jak pasywacja do czyszczenia śrub ze stali nierdzewnej, poszycie powierzchni śruby ze stali węglowej i tak dalej.Wykonuj śruby i łączniki w różnych kolorach.

 
Hot Tags: gniazdo wtykowe, Chiny, producenci, dostawcy, fabryki, Stalowa szpilka, Dobrze Nut, wał ślimaka, Odlew ze stali nierdzewnej, Obróbka tytanu, Korek oleju silnikowego

Szczegóły kontaktu
Jiaxing Dexun Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: Amy

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty